Mūsu piedāvājumi

Mēs piedāvājam bērnudārza pakalpojumus bērniem vecumā no 1 gada līdz 5 gadu vecumam.

Mēs esam reģistrēta izglītības iestāde ar bilingvālo apmācību. Vairākiem bērniem no vienas ģimenes ir paredzētas atlaides.

Mēs piedāvājam labu alternatīvu bērnu dārzam: jautras un aktīvas rotaļas jaunās un plašās telpās, radošas un attīstošas nodarbības (veidošana, zīmēšana, aplikācija, runas attīstība, sporta nodarbības u.c.), trīsreizēju ēdināšanu, diendusu atsevišķā guļamistabā un zaļu iežogotu pagalmu āra rotaļām. Nodarbības notiek katru dienu grupās un individuāli, atbilstoši katra bērna vecumam. Mēs piedāvājam individuālu pieeju kartam bērnam.

Nodarbības un rotaļas notiek pēc Montessori programmas pamatprincipiem un pirmsskolas izglītības programmas, pastaigas ārā slēgtā apsargājamā pagalmā ar ekoloģiskiem spēļu laukumiem.

Mūsu darba laiks: katru darba dienu no 7:00 līdz 19:00.

Nodarbības notiek katru dienu grupās un individuāli, atbilstoši katra bērna vecumam un saskaņā ar nodarbību grafiku. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram bērnam. Katru dienu bērniem ir kāda attīstības nodarbība: zīmēšana, veidošana, aplikāciju veidošana, dziedāšana, vingrošana, rotaļas. Vecāki var pieteikties papildus maksas nodarbībām un speciālistu konsultācijām.

Ielādēt papildus nodarbību sarakstu...


Mūsu jaunumi

Angļu valodas nodarbības bērniem 3 - 5 gadu vecumā. Piedāvājam angļu valodas nodarbības bērniem (dziesmas, dzejolīši, deju elementi un rotaļas angļu valodā). Nodarbību mērķauditorija - četrgadīgi bērni (trīsgadīgi un piecgadgi bērni arī var piedalīties, jo jaunākie bērni centīsies, bet vecākie palīdzēs). Nodarbības vada angļu valodas pasniedzēja, ar pieredzi kultūras un izglītības projektu vadībā. Katras nodarbības ilgums 30 minūtes. Nodarbības notiek sestdien plkst. 10:30. Maksa par nodarbību 3,00 Ls.

Mūzikas nodarbības bērniem 1,5 – 4 gadu vecumā. Pieredzējuši pedagogi iepazīstinās Jūsu mazuli ar pirmajiem mūzikas instrumntiem, iemācīs iepazīt fleitas, klavieru, bungu un zvaniņu skaņas. Mācīsim dziedāt, klausoties bērnu dziesmas, mācīsim dejot, izmantojot muzikālās rotaļas. Nodarbību adaptācija jebkura vecuma bērniem. Katras nodarbības ilgums 45 minūtes. Nodarbības notiek otrdienās un trešdienās plkst. 09:15. Maksa par nodarbību 4,00 Ls. Pirmā iepazīšanās nodarbība bez maksas.

Mākslas nodarbības bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam. Zīmēšana, aplikācija, veidošana palīdzēs Jūsu mazulim iemācīties krāsas un formas, attīstīt centību un estētisko sajūtu. Strādāsim ar dažadiem materiāliem – attīstīsim pirkstu muskulatūru. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās. Katras nodarbības ilgums 45 minūtes. Nodarbības notiek pirmdienās, ceturtdienās un piektdienās plkst. 09:15. Maksa par nodarbību 3,00 Ls. Pirmā iepazīšanās nodarbība bez maksas.

Logopēda pakalpojumi bērniem 1,5 - 5 gadu vecumā. Māksla pareizi un skaisti runāt ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Neprasme izmantot runas spējas rada cilvēkam nepārliecinātību un bailes palikt nesaprastam, kas var kļūt par traucējumu sociālajai adaptācijai sabiedrībā. Tieši tāpēc, ja bērnam ir runas attīstības traucējumi, vecāku galvenais uzdevums ir savlaicīgi vērsties pie kvalificēta bērnu logopēda. Mūsu speciālists veiks Jūsu bērna rūpīgu logopēdisko apsekošanu, izstrādās individuālu un efektīvu korekcijas programmu, kā arī sagatavos nepieciešamo vingrinājumu kompleksu. Piedāvājam arī speciāli izstrādātu programmu Montesori sistēmā bērna pašattīstībai. Ja Jūsu bērnam ir nepieciešama logopēda palīdzība, mēs ar prieku Jūs gaidām. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās. Vienas individuālās nodarbības maksa – 5,00 Ls. Nodarbības ilgums 40 min.

Deju nodarbības (tautiskās un sporta dejas) bērniem no 1,5 līdz 5 gadu vecumā. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās. Maksa par nodarbību 3,00 Ls. Nodarbības ilgums 40 min.

Pieteikšanās pa tālr. 29641679 vai e-pastu: pilite@pilite.lv